Thule Jogging set CTS CX1 DISC

bez DPH: 2 802 Kč

s DPH: 3 390 Kč(123,273 EUR)

  • Výrobce: Thule
  • Katalogové číslo: THULEJOGGINGCX1
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 7
  • Skladem: 1 ks

Thule Jogging set CX1 Disc je vhodný pro jednomístné vozíky Chariot CX1 od roku 2013 (s kotoučovými brzdami). Velké šestnáctipalcové kolo s vidlicí, které udělá z vašeho Chariota ideální sportovní kočár.

Thule Jogging set CX1 Disc

Set vhodný pro jednomístné vozíky Chariot CX1 od roku 2013 (s kotoučovými brzdami)

Velké šestnáctipalcové kolo s vidlicí, které udělá z vašeho Chariota ideální sportovní kočárek do přírody a na běhání. Kolo je umístěno na dvou ramenech, které drží patentovaný systém VersaWing™. Je zde možnost set sejmout a vézt ho nadále jen jako spoluzavazadlo na místech k tomu určených (ramena v úchytech na bocích přívěsu, 16“ kolo pomocí pásků se suchými zipy na zavazadelníku).
Joggingový set se výborně osvědčil při procházkách po přírodě, tedy v terénu pro malá kočárková kolečka naprosto nevhodném. Ať jdete po polní cestě či lesem, s joggingovým setem má Chariot velmi slušnou prostupnost terénem.

Poznámka:
Od počátku, kdy jsme začali prodávat vozíky Chariot, byl tento set určen pro běhání a in line bruslení. Pak Chariota koupila firma THULE a ta v uživatelské příručce uvádí:

"TENTO PRODUKT NENÍ VHODNÝ PRO IN-LINE BRUSLENÍ"

Pokud jste milovníky jízdy na in-lajnech, těžko najdete vhodnější produkt k tomuto účelu, zejména ve spojení s vozíkem CX vybaveným provozní brzdou na obou velkých dvacetipalcových kolech.

Doporučení výrobce respektujeme, set jsme přejmenovali na joggingový a doporučujeme vám řídit se "selským rozumem".