Croozer Kid for 2 model 2014

bez DPH: 12 388 Kč

s DPH: 14 989 Kč(545,055 EUR)

Produkt je dostutný na dotaz
  • Výrobce: Croozer
  • Katalogové číslo: Kidfor2
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 7
  • Skladem: 1 ks

Croozer Kid for 2 je dvoumístný vozík za kolo, ale zároveň také sportovní kočárek nebo kočárek do města. Léty prověřený model s největším úložným prostorem na trhu.

CROOZER KID FOR 2

Croozer Kid for 2 – skutečný všeuměl
Díky třem různým způsobům použití vám vozík za kolo Croozer Kid for 2 vždy nabízí chytré řešení relaxačních výletů s vaším dítětem.

Skvěle vybavený pro každou situaci
Vesele zelený Croozer je praktickým kočárkem, odolnými golfovými holemi pro výlety na venkov a dobře ovladatelný vozík za kolo, to vše v jednom. Jeho inovativní systém skládání znamená, že je ho možné rychle a snadno složit do skladnější velikosti, dokonce i během rušných dní rodinného volna. Jakmile ho znovu rozložíte, nabídne vám spoustu úložného prostoru a také mnoho místa pro spací pytel, hračky či náhradní oblečení.

Bezpečnost především
Ve vozíku za kolo Croozer for 2 se bude vaše dítě cítit vždy pohodlně a bude bezpečně chráněno, bez ohledu na jeho věk. Zatímco šlapete, může se vaše dítě pohodlně uvelebit ve své speciálně navržené chráněné dětské kabině. A pokud snad vaše dítě usne, jsou zde k dispozici polstrované opory, které ho ochrání. Všechny materiály, použité při výrobě vozíku Croozer, jsou pravidelně testovány proti přítomnosti škodlivých látek.

Chytré příslušenství pro každou situaci
Světle zelený vozík za kolo je standardně vybavený kombinovaným potahem pro ochranu proti hmyzu i počasí. Je-li třeba, můžete si vybrat z nabídky příslušenství jako clona proti slunci či proti dešti, zimní oteplovací pytel či taška na lahve, dle vašich potřeb pro ještě větší pohodlí. Při výletech s vaším dítětem nebo batoletem byste měli také používat mimikovník pro novorozence či oporu hlavy a trupu.

Croozer Kid for 2: informace a údaje
Vozík Croozer Kid for 2 je vyroben pro maximální zátěž 40 kg. Po složení a odmontování řídítek a kol má vozík praktické rozměry 112 x 87,5 x 30 cm. Sada zahrnuje oj s montáží na osu kola, druhý závěs, bezpečnostní vlaječku, kolečko pro golfové hole a velké přední kolo se závěsy. Pevný bezpečnostní rám nabízí desetiletou záruku.

Parametry:

Maximální šířka v ramenou: 70 cm
Prostor pro nohy: 57 cm
Vnitřní výška: 69 cm
D x Š x V (bez řídítek): 106 x 88 x 85 cm
D x Š x V (složený, bez řídítek a kol): 112 x 87,5 x 30 cm
Výška řídítek min./max.: 94/107 cm
Hmotnost: 14,5 kg
Maximální náklad: 40 kg
Kola: 20″ zapletená kola
Barvy: peppermint green/grey
Bezpečnostní prvky: pětibodové pásy, reflexní označení výšky a šířky, ochrana proti překocení

 

 

Parametr Hodnota
Barva zelená